Tikpat ļoti kā mēs rūpējamies par savu produktu kvalitāti, mēs rūpējamies arī par savu darbinieku darba dzīves kvalitāti. Lai izvairītos no izdegšanas, mēs piedāvajam daudz priekšrocības un mēs pastāvīgi cenšamies palielināt savu priekšrocību klāstu. Bet negaidiet tikai un vienīgi finansiālu atlīdzību, jo priekšnieka uzslavas vai darba un privātās dzīves līdzsvars var būt nenovērtējams.

KĀPĒC JUMS VAJADZĒTU IZVĒLĒTIES MŪS?

Neformālā uzņēmuma kultūra, draudzīga atmosfēra ofisā, karjeras izaugsmes iespējas. Šīs lietas ir visizplatītākās, ko novērtē mūsu darbinieki.

IEGUVUMI

Maltītes biļetes
Medicīniskā aprūpe
Bonusi
Darba un privātās dzīves līdzsvars
Atlaide uz mūsu uzņēmuma produktiem
Skriešanas izaicinājums
Komandas veidošana
Starptautisks uzņēmums

NOARK SKAITĻI

VAKANCES

KĀDS IR ATLASES PROCESS?

ATSŪTIET MUMS SAVU CV

Mūsu personāldaļas departaments saņem Jūsu CV un apmēram nedēļas laikā Jūs informēs, vai esat izvēlēts pirmajai mūsu atlases procesa kārtai.

PIRMĀ KĀRTA AR PERSONĀLDAĻU

Pirmajā kārtā Jūs visticamāk tiksieties ar kādu no mūsu personāldaļas pārstāvēm (Hanu vai Lenku). Mēs runāsim par uzņēmumu un par vakanto pozīciju, un, protams, visvairāk vēlēsimies uzzināt par Jums. Tāpat Jūs arī saņemsiet informāciju par to, kā tālāk noritēs atlases process. PADOMS: Pirms intervijas iepazīstieties ar mūsu mājas lapu un uzziniet mazliet vairāk par mūsu kompāniju.

OTRĀ KĀRTA AR JŪSU VADĪTĀJU

Ja pirmajā kārtā viss būs bijs labi, tad mēs visticamāk uzaicināsim Jūs uz otru kārtu, kur Jūs satiksiet savu potenciālo vadītāju. Iespējams, viņš vai viņa atkārtoti runās ar Jums to, ko personāldaļa, bet viennozīmīgi šis būs laiks, lai daudz detalizētāk izrunātu jautājumus par vakanto pozīciju un atbildētu uz dažiem āķīgiem jautājumiem.

PADOMS: Ja kāds no jautājumiem, ko Jums uzdod, šķiet pārāk grūts, nesatraucieties, neviens no mums nav perfekts, pietiks, ja Jūs izrādīsiet vēlmi mācīties.

PĀRBAUDES / NOVĒRTĒŠANAS CENTRS

Lielākā daļa atlases procesu beidzas ar otro kārtu. Tomēr, ja esat pieteicies uz kādu no vadošajām pozīcijām, Jums būs jāpiedalās vēlvienā kārtā. Trešā kārta ir fokusēta uz dažiem praktiskiem uzdevumiem un Jūsu prezentāciju. Mūsu vadības komanda būs jūsu žūrija pēdējā atlases kārtā.

Tāpat ir iespējams, ka pēc tam, kad mūsu vadība būs Jūs novērtējusi, mēs nosūtīsim Jūs uz psihodiagnostisko testu.