Privātuma politika

Noark Electric respektē jūsu nostāju par personas datu aizsardzību un novērtē mūsu attiecības ar jums. Šī konfidencialitātes, sīkdatņu un datu aizsardzības politika (“Politika”) attiecas tikai uz personas datiem, kas apkopoti, izmantojot Noark Electric tīmekļa vietnes, attiecīgajam saturam papildus mūsu Facebook vai citām sociālo tīklu vietnēm, neatkarīgi no tā, vai tiem piekļūst, izmantojot datoru, mobilo ierīci vai citu ierīci.

Šajā politikā ir aprakstīti personas datu veidi, kurus mēs apkopojam Vietnēs, un tas, kā šie personas dati var tikt izmantoti un / vai ar kuriem tos var kopīgot. Šajā politikā arī aprakstīts, kā jūs varat sazināties ar mums, lai atjauninātu savu kontaktinformāciju, piekļūtu personas datiem, kurus mēs apkopojam saistībā ar mūsu mārketinga komunikācijām un darbībām, un kontrolētu to izmantošanu vai saņemtu atbildes uz jautājumiem, kas jums varētu būt par mūsu privātuma praksi šajās vietnēs. Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo politiku, jo, izmantojot vietnes, jūs apliecināt, ka saprotat un piekrītat šīs politikas noteikumiem. Turklāt, lūdzu, pārskatiet mūsu pakalpojumu sniegšanas noteikumus, kas regulē vietņu un visa vietnēs izmantotā satura izmantošanu.

Sīkdatnes Tāpat kā daudzi uzņēmumi, arī Noark Electric Vietnēs izmanto sīkdatnes un līdzīgus rīkus, lai uzlabotu to veiktspēju un uzlabotu jūsu lietotāja pieredzi.

**Kas ir sīkdatnes? ** Sīkdatne ir mazs teksta fails, kas tiek ievietots jūsu ierīcē. Sīkdatnes palīdz analizēt tīmekļa trafiku un ļauj tīmekļa lietojumprogrammām uztvert jūs kā indivīdu. Tīmekļa lietojumprogramma var pielāgot savu darbību jūsu vajadzībām, preferencēm, apkopojot un atceroties informāciju par jūsu vēlmēm. Lielākā daļa sīkfailu neapkopos personas datus, kas jūs identificēs, bet gan apkopos vispārīgāku informāciju.

Kam mēs izmantojam sīkdatnes? Noark Electric drošības nolūkos var ievietot sīkfailus vai līdzīgus failus jūsu ierīcē, lai pastāstītu mums, vai esat apmeklējis Vietnes iepriekš, lai personalizētu savu pieredzi, apmeklējot mūsu Vietnes. Sīkdatnes ļauj mums apkopot tehnisko un navigācijas informāciju, piemēram, pārlūkprogrammas veidu, mūsu Vietnēs pavadīto laiku un apmeklētās lapas. Sīkdatnes ļauj mums arī izvēlēties, kuri no mūsu sludinājumiem vai piedāvājumiem, visticamāk, jūs uzrunās, un tos parādīt, kamēr atrodaties Vietnēs. Sīkfaili var uzlabot jūsu tiešsaistes pieredzi, saglabājot jūsu izmantotās preferences, kamēr jūs apmeklējat konkrētu vietni. Kopumā sīkfaili mums palīdz nodrošināt labāku vietni, ļaujot mums uzraudzīt, kuras lapas jums šķiet noderīgas un kuras ne. Sīkdatne nekādā veidā nedod mums piekļuvi jūsu ierīcei vai jebkurai informācijai par jums, izņemot datus, kurus izvēlaties kopīgot ar mums.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam? Vietnēs izmantotās sīkdatnes parasti var iedalīt šādās kategorijās:

Sesijas sīkdatnes Šīs sīkdatnes tiek izmantotas sesijas laikā katru reizi, kad to apmeklējat, un pēc tam to derīguma termiņš beidzas, kad pametat vietni vai neilgi pēc tam: tās netiek pastāvīgi glabātas jūsu ierīcē, nesatur nekādus personas datus un palīdz samazināt personisko datu pārsūtīšanas nepieciešamību visā internetā. Šīs sīkdatnes var izdzēst vai arī jūs varat atteikties atļaut to lietošanu, taču tas traucēs vietņu veiktspēju un jūsu pieredzi. Šīm sīkdatnēm nepieciešami arī laika zīmogi, kas tiek ierakstīti, kad piekļūstat vietnei un pametat vietni.

Izsekošans sīkdatnes Šīs sīkdatnes ļauj mums atpazīt atkārtotus mūsu vietņu apmeklētājus. Atbilstot anonīmam, nejauši ģenerētam identifikatoram, izsekošanas sīkdatne seko līdzi tam, no kurienes ir ieradies mūsu vietņu lietotājs, kādu meklētājprogrammu viņi, iespējams, ir izmantojuši, uz kādas saites ir noklikšķinājuši, kādu atslēgvārdu un no kādas vietas pasaulē viņi piekļuva vietnei. Pārraugot šos datus, mēs varam uzlabot mūsu Vietnes.

Pastāvīgās sīkdatnes Šāda veida sīkdatnes tiek saglabātas jūsu ierīcē uz noteiktu laiku (dažreiz uz dažām stundām, dažreiz uz gadu vai ilgāk) un netiek izdzēstas, kad pārlūks ir aizvērts. Pastāvīgās sīkdatnes tiek izmantotas tur, kur mums jāatceras, kas jūs esat, vairāk nekā vienā pārlūkošanas sesijā. Piemēram, šāda veida sīkdatnes var izmantot, lai saglabātu jūsu izmantotās preferences, lai tās atcerētos nākamajā vietnes apmeklējumā.

Veiktspējas vai analītiskās sīkdatnes Veiktspējas sīkdatnes tiek izmantotas, lai analizētu vietņu izmantošanu un uzraudzītu to veiktspēju, kas ļauj mums uzlabot jūsu vietņu lietošanas pieredzi. Šīs sīkdatnes palīdz mums pielāgot Vietņu saturu, lai atspoguļotu to, kas Vietnes lietotājiem šķiet visinteresantākais, un identificēt, kad rodas tehniskas problēmas ar Vietnēm. Mēs varam arī izmantot šos datus ziņojumu apkopošanai, lai palīdzētu mums analizēt, kā tiek izmantotas vietnes, kādas ir visizplatītākās problēmas un kā mēs varam uzlabot vietnes.

Vai sīkdatnes var bloķēt? Jūs varat izvēlēties pieņemt vai noraidīt sīkdatnes. Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu automātiski pieņem sīkdatnes, taču, ja vēlaties, parasti varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai noraidītu sīkdatnes. Ja nevēlaties pieņemt sīkdatnes, lielākā daļa pārlūkprogrammu jums ļaus: (i) mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai paziņotu jums, kad saņemat sīkdaktni, kas ļauj jums izvēlēties, vai to pieņemt; (ii) atspējot esošās sīkdatnes; vai (iii) lai jūsu pārlūkprogramma automātiski noraidītu visas sīkdatnes.

"Norādījumi par sīkdatņu bloķēšanu vai atļaušanu populārā tīmekļa pārlūkošanas programmatūrā ir atrodami vietnē AboutCookies.org

Privātuma un datu aizsardzības politika

**1. MŪSU VIETNĒS APKOPOTĀ INFORMĀCIJA **

Informācija, kuru sniedzat mums Parasti jūs varat apmeklēt Vietnes, nenorādot personas datus, ja vien pašās Vietnēs nav norādīts citādi. Tomēr var būt apstākļi, kad jums var lūgt vai izvēlēties sniegt personas datus, kurus saprātīgi varētu izmantot, lai sazinātos ar jums vai identificētu jūs personīgi (piemēram, jūsu vārdu, mājas adresi, tālruņa numuru vai e-pasta adresi (“Personas dati”)). Ja nevēlaties, lai jūsu personas datus mēs apstrādātu, lūdzu, neiesniedziet tos vai paziņojiet mums par to dzēšanu.

Automātisko līdzekļu apkopotie dati Ikreiz, kad apmeklējat vai mijiedarbojaties ar Vietnēm, Noark Electric var izmantot dažādas tehnoloģijas, kas automātiski vai pasīvi apkopo informāciju par to, kā Vietnēm piekļūst un tiek izmantoti (“lietošanas dati”). Lietošanas dati daļēji var ietvert pārlūkprogrammas veidu, operētājsistēmu, apkalpoto lapu, laiku, lietotāju skaitu un iepriekšējo lapu skatījumus. Lietošanas dati ir statistikas dati, kas sniedz mums informāciju par vietņu izmantošanu, piemēram, cik apmeklētāju apmeklē noteiktu vietņu lapu, cik ilgi viņi uzturas šajā lapā un uz kādām hipersaitēm, ja tādas ir, viņi “noklikšķina”. Šie lietošanas dati palīdz mums saglabāt Vietni svaigu un interesantu mūsu apmeklētājiem un pielāgot saturu apmeklētāja interesēm. Lietošanas dati parasti nav identificējoši, taču, ja Noark Electric tos saista ar jums kā konkrētu un identificējamu personu, Noark Electric tos apstrādā kā personas datus.

Apkopojot lietošanas datus, Noark Electric var arī automātiski savākt jūsu IP adresi vai citu unikālu ierīces identifikatoru (“Ierīces identifikators”). Ierīces identifikators ir numurs, kas tiek automātiski piešķirts jūsu ierīcei, kad piekļūstat vietnei vai tās serveriem, un mūsu datori identificē jūsu ierīci pēc ierīces identifikatora. Kad jūs apmeklējat vietnes, mēs varam apskatīt jūsu ierīces identifikatoru. Mēs izmantojam šos datus, lai noteiktu jūsu ierīces vispārējo fizisko atrašanās vietu un saprastu, no kuriem pasaules reģioniem apmeklē Vietņu apmeklētāji. Mēs arī varam izmantot šos personas datus vietņu uzlabošanai.

Vietnēs izmantotās tehnoloģijas, lai apkopotu lietošanas datus, tostarp ierīču identifikatorus, var ietvert sīkdatnes."

2.KĀ MĒS IZMANTOJAM APKOPOTO INFORMĀCIJU? Noark Electric izmanto personas datus un lietošanas datus, kurus mēs savācam Vietnēs, dažādiem uzņēmējdarbības mērķiem, tostarp, piemēram: lai atbildētu uz jūsu jautājumiem un pieprasījumiem; pielāgotu saturu, reklāmas un piedāvājumus, kurus mēs jums piedāvājam; nosūtītu jums informāciju; uzlabotu vietnes.

3.INFORMĀCIJA, AR KURU MĒS DALĀMIES Mēs nesniegsim jūsu personas datus trešajām personām bez jūsu īpašas piekrišanas.

4.KĀ MĒS AIZSARGĀJAM PERSONAS DATUS Mēs uzturam noteiktus administratīvos, tehniskos un fiziskos drošības pasākumus, lai palīdzētu aizsargāties pret jūsu personas datu nozaudēšanu, ļaunprātīgu izmantošanu vai neatļautu piekļuvi, izpaušanu, pārveidošanu vai iznīcināšanu.

5.PIEKRIŠANA PERSONAS DATU APSTRĀDEI UN NOSŪTĪŠANAI Izmantojot Vietnes vai sniedzot mums jebkādus personas datus, jūs piekrītat šādu personas datu un lietošanas datu vākšanai, apstrādei, uzturēšanai Noark.

6.MŪSU PRIVĀTUMA POLITIKAS ATJAUNINĀŠANA Šo politiku un citas vietnes politikas var atjaunināt periodiski un bez iepriekšēja brīdinājuma, un visas izmaiņas stāsies spēkā uzreiz pēc pārskatītās politikas izlikšanas Vietnēs. Tomēr mēs izmantosim jūsu personas datus veidā, kas atbilst politikai, kas bija spēkā brīdī, kad iesniedzāt personas datus, ja vien jūs nepiekrītat jaunajai vai pārskatītajai politikai. Vietnēs ievietosim pamanāmu paziņojumu, lai informētu jūs par visām būtiskām izmaiņām mūsu politikā un politikas augšdaļā norādītu, kad tā tika pēdējo reizi atjaunināta.

Pēc pieprasījuma mēs jūs informēsim, vai un ja jā, kādus personas datus mēs par jums esam saglabājuši. Ja mums ir nepareizi sniegta informācija par jums, mēs to labosim, tiklīdz jūs mums to paziņosiet. Jūs jebkurā laikā nākotnē varat atsaukt savu datu aizsardzības piekrišanas deklarāciju (piekrišanu klientu apkalpošanai un tirgus izpētei). Lai to izdarītu, lūdzu, sazinieties ar vietni marketing-eu@noark-electric.com.

Ja jums ir kādi jautājumi par personiskās informācijas apstrādi, lūdzu, sazinieties ar: marketing-eu@noark-electric.com.